Winch cover, Vinschskydd T-Top

Designad för att skydda dina vinschar. Säljs separat.

Spänns med spännband i nederkant. 

Storlekar
MärkeRefHöjdDiam
Harken32170149
Harken40,40.2180157
Harken44196170
Harken46200184
Harken48220191
Harken50215196
Harken53245220
Harken56270226
Harken60250238
Harken70250238
Sun-Kiss350282
Harken high capacity53280227
Harken high capacity46230184
Antal WT52235207
Antal WT60250227
Antal WT66275250
Antal XT62240224
Antal W44 ELH205176
Antal W66 ELH270256
Antal W70 ELH295294
Antal W80 ELH345343
Antal W70 ELH 3320297

Färgval

Denna produkt finns i flera olika färger, se här

Offertförfrågan

Vill du lägga till någon information gällande din offerförfråga eller några andra frågor

Önskar du offert på flera produkter?

Till offertförfrågan
Typ av produkt
Kontaktinformation
* Obligatorisk

Hemsida & Design av Intendit Webbyrå